Пилок бджолиний

100,00 

Пилок бджолиний, різнотрав’я, ДСТУ задають бджоли

Описание

Що таке бджолиний пилок?
Бджолиний пилок виробляють тичинки, які оточують маточку квітки. Пилок призначається для запилення квітки. Цьому процесу сприяють бджоли, які збирають його для своєї життєдіяльності і одночасно запилюють рослини. Принесений пилок бджоли ретельно обробляють секретом щелепних залоз, зволожують нектаром, утрамбовують в комірки стільників і заливають медом. Квітковий пилок проходить складне перетворення у стільниках та служить кормом для бджіл і личинок. Бджолиний пилок проходить ферментацію і через деякий час з нього виходить перга, або «бджолиний хліб». При сильному принесенні пилку бджолярі збирають обніжжя за допомогою спеціальних пилковловлювачів, які встановлюють на вулика. Пилок, яка переноситися бджолами на задніх ніжках обсипається в лотки після проходу бджоли через отвори пилковловлювачів. Після цього гранули пилку просушують при температурі не більше 40 градусів С і зберігають в герметичній тарі в холодильнику. Пилок містить всі необхідні амінокислоти, які людина повинна отримувати з їжею, так як сам організм не може їх синтезувати. У ньому виявлено 27 мікроелементів, серед яких особливо багато калію, необхідного організму для підтримки серцевого м’яза, а також заліза, міді, кобальту. Є в пилку і життєво необхідні для людини кальцій, фосфор, магній, цинк, йод. Багатий пилок каротиноїдами — провітаміном А, вітамінами групи В, вітамінами С, Е, Д, Р, К і іншими, фітогормонами, бактерицидними речовинами. Присутній в пилку рутин, якого в ньому рекордна кількість, практично виконує програму профілактики серцевих захворювань: він зміцнює стінки капілярів, тим самим покращуючи серцеву діяльність. У квітковому пилку знайдений також ряд ферментів, які ще називають біологічними каталізаторами, що грають важливу роль в процесах обміну речовин.
Як приймати пилок бджолиний?
Пилок бджолиний, як і будь-який інший продукт бджільництва, включаючи і мед, активно засвоюється і працює тільки зі слиною. Їх необхідно розсмоктувати в порожнині рота, як звичайний льодяник, і якомога довше, щоб відбулося засвоєння через слизову оболонку рота. Проковтнути обніжжя — це значить погубити цілющі властивості даремно. Воно просто перетравиться ферментами шлунка і засвоється тільки як калорійна їжа. Тому багато людей, неправильно приймають пилок для лікування, не досягаючи очікуваного результату. Отже, давайте визначимося, як же правильно лікуватися бджолиним пилком: намагайтеся придбати пилок квітковий у перевірених, сумлінних бджолярів або торговців, які її правильно збирали, сушили і зберігали; обов’язково розсмоктуйте пилок у роті якомога довше; рекомендується додавати до пилку пів чайної ложки меду; після прийому обніжжя бажано не пити і не вживати ніякої рідини протягом 15-20 хвилин; звичайний прийом квіткового пилку — 3 разів на день по 0,5 — 1 чайній ложці за півгодини до прийому їжі, курс лікування 30 — 40 днів. Якщо ви будете виконувати ці правила, то є гарантія, що квітковий пилок не пропаде даремно, а принесе вам довгоочікуване здоров’я.
Що лікує бджолиний пилок?
Здатність пилку охороняти людину від інфарктів та інсультів ставить її в найперший ряд препаратів, необхідних людям, які страждають на серцево-судинну недостатність. Пилок бджолиний допомагає при таких захворюваннях серця і судин: інфарктах; інсультах; гіпертонії; ішемічній хвороби серця; тахікардії та аритмії; вегето-судинній дистонії. Обніжжя стимулює також ріст і регенерацію пошкоджених тканин, в тому числі і печінкової тканини, що веде до відновлення її функції. Тому воно призначається при захворюваннях печінки і підшлункової залози. Завдяки властивості пилку швидко регенерувати тканини, його використовують при анемії — посилюється утворення еритроцитів, в зв’язку з цим підвищується рівень гемоглобіну і лейкоцитів. І в цьому випадку пилок у багато разів перевершує антианемічні засоби пропоновані фармацевтика. Пилок бджолиний нормалізує діяльність нервової і ендокринної систем. Тому доцільно приймати квітковий пилок при безсонні, неврозах неврастенії, депресіях, і інших нервових розладах, а також при захворюваннях, пов’язаних з недостатністю ендокринної системи: аденомі щитовидної залози, акромегалії, гіперінсулізму, цукровому діабеті, зобі ендемічному. Бджолиний пилок надає протипухлинну дію, тому її можна застосовувати при всіх видах доброякісних утворень і деяких видів злоякісних. Пилок стимулює імунну систему, володіє зміцнюючою дією, підвищує розумову і фізичну активність, посилює статеву потенцію. Його можна приймати при безплідді, пов’язаного з порушенням гормонального фону у жінок і недостатньою кількістю живих сперматозоїдів у чоловіків. Обніжжя володіє яскраво вираженим антибактеріальним ефектом, тому воно, безсумнівно, допоможе при інфекційних і застудних захворюваннях. Хороші результати дає прийом пилку при явищах раннього старіння і старечої слабкості, а також старечого недоумства. Крім того, доцільно приймати пилок хворим, які перенесли хірургічні операції, інтоксикації, а також виснаження, людям, які займаються напруженою розумовою і фізичною працею. При хронічному простатиті пилок рекомендується приймати протягом року з місячними перервами (місяць — прийом, місяць — перерва). Ефективний пилок при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту: колітах, ентероколітах, запорах, розладах шлунка, гастритах, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки. Для цього пилок змішують з медом у пропорції 1: 1, столову ложку суміші розчиняють в 100 грамах кип’яченої охолодженої води і настоюють 2-3 години. Приймати цю порцію 3 рази в день перед їжею.
Як зберігати пилок?
Обніжжя потрібно зберігати в темному, сухому, прохолодному місці — краще в холодильнику не більше 1 року. Пилок повинна бути добре висушений (грудочки не роздавлюються пальцями) і розфасований у герметичні скляні банки невеликого обсягу. Категорично не можна тримати пилок на світлі — він швидко втрачає властивості. Свіжий пилок має яскравий, насичений колір і сильний запах. Прострочене обніжжя — бліде на колір і практично не пахне.
Джерело: https://medova.poltava.ua/publ/likuvannja_produktami_bdzhilnictva/cvetochnaja_pylca/2-1-0-28

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Пилок бджолиний”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *